About

DSC_0826_edited_editedNazywam się Beata, jestem łodzianką mieszkającą na Śląsku. Największe pasje? Języki obce (angielski i włoski), no i rzecz jasna przemierzanie dróg – czy to rowerem, czy na własnych nogach – w poszukiwaniu piękna. Piszę, bo wierzę, że opowiadanie historii jest w ludzkiej naturze. Jestem filologiem – przez wiele lat byłam związana z „Gazetą Wyborczą”, jako korektor; obecnie pracuję jako edytor w branży IT.

W każdym miejscu na świecie czuję się dobrze, dlatego też postanowiłam osiąść na chwilę na tym wirtualnym skrawku ziemi, gdzie każdy jest spodziewanym i mile widzianym gościem.

About

My name is Beata, I come from Lodz but currently live in Silesia, Poland. My biggest passions? Languages (English and Italian) and of course wandering the world in search of beauty.  I write things, because I believe that storytelling is deep within human nature. I am a linguist and I worked for Polish newspaper „Gazeta Wyborcza”, as a proofreader, for several years. Now I am an editor in IT sector.

There are no places in the world making me feel uncomfortable, so I have decided to settle down here for a while – please make yourself at home!


O czym piszę?

♥ Wyprawy rowerowe  

♥ Wyjazdy w góry

♥ Podróże z namiotem

♥ Piękne miejsca na Śląsku 

♥ Pielęgnacja i uroda w podróży 

♥ Recenzje kosmetyków

♥ Języki obce 

What do I write about?

Cycling expeditions

 Mountains and hiking

Travelling with a tent

 Silesian region in Poland

♥  Beauty and care

♥  Cosmetics reviews

Foreign languages

Skontaktuj się ze mną:

Reklamy